Serwis podnośników warsztatowych i innych maszyn

Urządzenia wykorzystywane w warsztacie samochodowym muszą być okresowo serwisowane. Dzięki regularnym przeglądom możliwa jest wymiana zużytych części i upewnienie się, że maszyny pracują sprawnie. Pracownicy Best Products na co dzień zaopatrują warsztaty w niezbędne urządzenia, np.: podnośniki warsztatowewyważarki do kółszarpaki i sprężarki. Z Klientami współpracujemy także w zakresie serwisu poszczególnych maszyn. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi na wysokim poziomie – nasi pracownicy mają uprawnienia konserwatorów dźwigników i SEP. Wykonujemy serwis i okresowe przeglądy urządzeń różnych marek, m.in.: Hofmann/Snap-On, Ravaglioli, Hofmann Megaplan, Hedson/Drester, HCT Technology, Twin Busch, Hunger i Herkules.

Zakres świadczonych przez nas usług

W ramach usług serwisowych maszyn warsztatowych zajmujemy się:

  • kalibracją wyważarek do kółurządzeń do geometrii kół, a także wielu modeli linii diagnostycznych,
  • przeprowadzaniem przeglądów okresowych in.: wyważarek do kół i podnośników warsztatowych,
  • wykonywaniem przeglądów podnośników warsztatowych pod UDT,
  • naprawą m.in. podnośników warsztatowych (1-, 2- i 4-kolumnowych, nożycowych, pneumatycznych), linii diagnostycznych, myjek do kół, prostownic do felg i urządzeń do geometrii kół.

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonej firmy, która zadba o stan znajdujących się na wyposażeniu warsztatu urządzeń, zapraszamy do kontaktu.

 

Jeśli chcesz zgłosić awarię urządzenia Twin Busch kliknij w link do FORMULARZA SERWISOWEGO